1. Kaynaklar 

 

En kaliteli parçalar için dünyadaki tüm elektronik pazarlarını tarıyoruz. Zaman zaman OEM (Orijinal Malzeme Üreticisi) parçalar mevcut olmakla birlikte, çoğu orijinal parça herkes için erişilebilir değildir. Örneğin Apple, iPhone ya da iPad’lerin yedek parçalarını satmamaktadır.

Her parça için OEM kullanamazsınız. Üstelik bazen kullanmasanız daha iyi bile olur— bazı durumlarda üreticiler onarım yapılmasının önüne geçmek için parçaları çok yüksek fiyatlarla satar. Biz parçalarımızı, bileşen üreticilerinden, yedek parçacılardan ve hatta satıcılara iade edilen yeni ürünlerden sökerek elde ederiz. Parçalarımız en iyi maliyet, uygunluk, güvenilirlik ve sağlamlık dengesine sahiptir.

Uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde kullandığım bir firma. kalitelerinden hiç ödün vermediler. teşekkürler.

                                                                                                                      – Hikmet Bozyel

Telefonumdaki ekran sorununu çözdükleri için teşekkürler.

                                                                                                                      – Sinan Bodur 

2. Test ediliyor

Güveniyoruz ancak doğrulamaktan kaçınmıyoruz. Her pikseli inceliyoruz. Her taktığımız iphone pilinin şarj döngü sayısını ve kapasitesini kontrol ediyoruz. Bileşenleri tekrar tekrar test ediyoruz, ürün uyumluluğunu doğruluyor ve her bir parçayı dikkatli bir şekilde inceliyoruz. Bir parça, ortaya koyduğumuz katı standartlara uymazsa bu parçayı satmayız. Nokta.

 

  • Ekran mı çatladı? Sorun değil.
  • Daha İyi Pil. Daha iyi iPhone.
  • Onarma Hakkı

3. Kılavuzlar, Aletler, Parçalar

Sadece bir parçadan daha fazlasını sunuyoruz: Elmacim’dan  alışveriş yaptığınızda başından sonuna kadar eksiksiz bir onarım çözümüne sahip olursunuz. Adım adım onarım ve montaj kılavuzları. Sorun giderme kaynakları. Onarım profesyonelleri tarafından özellikle elektronik onarımı için tasarlanmış aletler. Bilgi, ipucu ve çeşitli püf noktalarını paylaşmaya hazır, dünyanın her yerindeki onarım meraklılarından oluşan bir topluluk. Tüm bunlara ek olarak Ömür Boyu Garantimizin verdiği güven.

Düzeltilemeyecek hiçbir şey yapılmamalıdır.

Onarılabilir ürünler şirketler için daha iyi, çevre için daha iyi ve bizim için daha iyi.